KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
 SIK-Kosova

Kompania: SIK-Kosova
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: SIK-Kosova
Adresa: Rr. Hasan Prishtina p.n.
Qyteti: Obilic
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: +381 (0)38 560 171
Fax: +381 (0)38 560 172
E-mail: office@sikkosova.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.sikkosova.com
Regjistruar me: 15/05/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.