KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

"Internet Caffe"

Kompania: "Bucki.Net"
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Lulzim Shkodra
Adresa: Gjilan, Dardania 1
Qyteti: Gjilan
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: +37744271814
Fax:
E-mail: lulzimshkodra@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 02/04/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.