KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

Shoqeria "Euro Gjici" shpk eshte nje shoqeri me aktivitet disa vjecar dhe teper prestigjioze, duke patur nje shtrirje te gjere te aktivitetit te saj ne gati gjithe Shqiperine.

Kompania: "EURO - GJICI" shpk
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: "EURO - GJICI" shpk
Adresa: Rruga "Lidhja e Prizerenit", Lgj.8, Pall.10/1, Shk.1, Ap.2
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 267883
Fax: 248470
E-mail: ledia2002@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 05/09/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.