KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
  Telaku-

Kƫrkoj puntor tƫ ndertimtaris , apo ndonjƫ murator , 10 puntor dhe 5 murator

Kompania: Telaku
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Jeton Telaku
Adresa: Sisak, kroaci
Qyteti: sisak
Kodi Postar:
Shteti: Kroaci
Tel: +385995123497
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: akt_ori@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 08/01/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.