KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
-

We are an indian based company Registered in Albania dealing in specific areas like granite and marble.

Kompania: "Karma" Mermer dhe Granite
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: "Karma" Mermer dhe Granite
Adresa: Rr Dora Distria , Pall 11 , Ap , 46
Qyteti: Tirana
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 0692774459
Fax:
E-mail: gunsenshah15@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/08/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.