KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
 Besplay

Kompani per zhvillim Softuerik dhe Web Zhvillim

Kompania: Besplay
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +386 49 174 706
Fax:
E-mail: info@besplay.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.besplay.com
Regjistruar me: 09/06/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.