Jobs in Industri/Prodhimtari (1 nė 7 nga 7)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Feb 7 Intermediate+ Web Developer Scopic Software Shqipėri
  Jun 4 Punė pėr studentė nė Gjermani ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Maqedoni - Serbi
  May 2 Punė pėr studentė nė Gjermani ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Aug 9 Punetor Sigurimi ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Nov 22 Menaxher i Prodhimit LTS Kosovo L.L.C. Kosovė
  Feb 5 Puntor Lulishte Lulishte Kosovė
  Nov 10 Kanada, ofroj vend pune Punonjės pėr shpimin e naftės dhe tė gazit. Work Everyday Kanada
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.