KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Fashion Avenue& Mercato-

Kompania: Fashion Avenue& Mercato
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Human Resourse
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar: 1000
Shteti: Shqipėri
Tel: 0694022492
Fax:
E-mail: hr@mercato.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 09/12/2022
Gjithsejt punė tė shpallura: 18
Pėr momentin tė hapura: 14

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
13/04/2023 Pėrpunues Brumi Tjetėr Tirane - Shqipėri
03/03/2023 Punonjės Sigurie Sigurime Tiranė - Shqipėri
03/03/2023 Pasticier Tjetėr Tiranė - Shqipėri
03/03/2023 Specialist Rekrutimi & Trajnimi Administrative/Zyre Tiranė - Shqipėri
12/12/2022 Auditues i Brendshėm Administrative/Zyre Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Bukėpjekės Industri/Prodhimtari Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Kamarier/ Banakier Shėrbime tė klientėve Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Quality Controller Industri/Prodhimtari Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Specialist Finance Administrative/Zyre Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Sistemues/e / Shop Ass. Shėrbime tė klientėve Shqipėri
10/12/2022 Punonjese Banaku (mercato) Shėrbime tė klientėve Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Punonjese Tek te fresketat Shėrbime tė klientėve Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 Kasiere Shėrbime tė klientėve Tiranė - Shqipėri
10/12/2022 SHop Ass Tjetėr Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.