KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Informatat e pundhnsit
Fashion Avenue& Mercato-

Kompania: Fashion Avenue& Mercato
Lloji i Kompanis: Pundhns
Personi kontaktues: Human Resourse
Industria: Shrbime t klientve
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 7
Qyteti: Tiranë
Kodi Postar: 1000
Shteti: Shqipëri
Tel: 0694022492
Fax:
E-mail: hr@mercato.al  [ Drgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 09/12/2022
Gjithsejt pun t shpallura: 14
Pr momentin t hapura: 10

Vendee e hapura t puns nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e puns   Lokacioni 
12/12/2022 Auditues i Brendshëm Administrative/Zyre Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Bukëpjekës Industri/Prodhimtari Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Kamarier/ Banakier Shërbime të klientëve Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Quality Controller Industri/Prodhimtari Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Specialiste Finance Administrative/Zyre Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Sistemues/e / Shop Ass. Shërbime të klientëve Shqipëri
10/12/2022 Punonjese Banaku (mercato) Shërbime të klientëve Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Punonjese Tek te fresketat Shërbime të klientëve Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 Kasiere Shërbime të klientëve Tiranë - Shqipëri
10/12/2022 SHop Ass Tjetër Shqipëri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.