Jobs in Shėrbime Shėndetsore (1 nė 9 nga 9)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Sep 16 Nurse ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Sep 16 Medical Doctor (Physician) ITBM Group LLC Vushtrri, Camp Novo Selo - Kosovė
  Dec 20 Asistente Stomatologjike Dentalux Prishtine - Kosovė
  Aug 1 Prezentues/e farmaceutik/e DL ONDO PHARMA Prishtine - Kosovė
  Dje Farmacist/e Eurodenta-L Prishtine - Kosovė
  Dec 6 Teknik i Farmacis Sa Pharm Kosovė
  Jun 13 Assistente e Stomatologut MarigonaDent Prishtina - Kosovė
  Aug 13 Massage Therapy 101 Group SHPK Prishtine - Kosovė
  Mar 21 PERFAQESUES/E MARKETINGU Opko Health Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.