KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
A&B Marketing

Kompania: A&B Marketing
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: AB Marketing
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: 12 Qershori
Qyteti: Ferizaj
Kodi Postar: 70010
Shteti: Kosovė
Tel: 043508806
Fax:
E-mail: jobs@abmarketing.biz  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.abmarketing.biz
Regjistruar me: 28/11/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.