KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Agikons-

Kompania operon ne treg qe prej vitit 1996
Filozofia baze e kompanise eshte krijimi I hapesirave qe maksimizojne momente te nje perqafimi origjinal te vlerave tona kombetare me vlera te spikatura te humanizmit dhe progresizmit boteror.
Kriteret qe dimensionojne kete filozofi jane ne njerin krah vetemjaftueshmeria, produktiviteti, eficenca dhe ne tjetrin rivleresimi i bashkejeteses njerezore ne funksion te krijimit te nje gjenerate qe e con kombin ne gjetjen e themeleve te progresit te vertete.
Energjia qe i jep jete cdo dite kesaj filozofie gjendet ne zemren e projektuesve zhvillimore, financiare, arkitektonik, konstruktiv, artistik dhe dekorative te cilet me nje emocion krijues te pakrahasueshem misherohen cdo dite ne projekte qe i bejne nder vendit.

Kompania: Agikons
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Fjoralba
Industria: Patundshmėri
Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Kodi Postar:
Shteti: Shqipƫri
Tel: 0672005115
Fax:
E-mail: hr@agikons.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 01/03/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 40
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.