KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Arber G-

Punojmė vendosjen e pllakave pėr banjo, kuzhina, sallone, terasa, koridore, shkallė, gjithashtu ujėsjellės, kanalizim dhe sanitari

Bėjmė renovime nė banesa apo shtėpi, si banjo, kuzhina, murosje tė mureve, apo rrėzimin e tyre, ndėrrim tė dritareve dhe dyerve, dhe shtruarjen e laminatit


Punojmė instalimin e ujit dhe kanalizimit ne banjo dhe kudo, gjithashtu riparim dhe meremetim te instalimit te vjetėr.

Japim llogari dhe pėrgjegjėsi pėr punėn qė kryejm
Kontaktoni +38649505793 (viber)

Kompania: Arber G
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Arbėr
Industria: Tjetėr
Adresa: Fushe kosove
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 049 505 793
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 25/09/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
25/09/2017 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Tjetėr Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.