KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ASK Tec

Kompania: ASK Tec
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Ivan Gostl
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Tahir Zajmi (Kosovatex)
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovƫ
Tel: +386 49 497497
Fax:
E-mail: ivan.gostl@asktec-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.asktec-ks.com
Regjistruar me: 18/07/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.