KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
AutoServicePartner

Pas njė pėrvoje shumė tė gjatė nė industrin automobilistike nė Gjermani, nė vitin 2004 ne vendosėm qė tė gjithė pėrvojen qė e kemi ta sjellim nė Kosovė.
Kėshtu u bė hapja e Autoservice Partner.
Qėllimi yn kryesorė ishte furnizimi i tė gjitha autoserviseve me autopjesė, vajėra, dhe pajisje, tė gjitha kėto por edhe gjėra tjera i sjellim me kualitet shumė tė lartė.
Qėllimet tona vazhdojnė tė realizohen, aktivitetin tonė e kemi shtrirė nė tė gjithė Kosovėn, dhe pjesa mė e madhe e autoserviseve si zgjedhje tė parė i kanė produktet e Autoservice Partner. Ne pėrbėhemi nga nja personel prej 15 personave, disa janė vazhdimishtė tek klientet qė ti kuptojnė nevojat e tyre, dhe disa tjerė nė depo, kėshtu me kėtė angazhim dhe koordinim asnjė ditė nuk fillon me vones.


Kompania: AutoServicePartner
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Arianit Kabashi
Industria: Aviacion/Automobilistik
Adresa: 20550 Korishƫ
Qyteti: Korishƫ - Prizren
Kodi Postar: 20550
Shteti: Kosovƫ
Tel: +377-44-849-011
Fax:
E-mail: karriera@autoservicepartner.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.autoservicepartner.com/site/
Regjistruar me: 10/11/2011
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.