KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)

Boat Maintenance Malta is a young enterprise which has been recently set up and run by a highly energetic and experienced team of people specialised in most of the different exigencies of boat care and maintenance. We are running our own boat yard equipped with all the necessary equipment and the latest state of the art technology including CCTV camera systems interlinked to the internet so that boat owners – having their boats stored at our yard – will have the facility to check on their boat – in real time – from any place around the world.

Boat Maintenance Malta is a Boat/ Yacht Maintenance company based in Malta. We have built our business on long term relationships with , Boat dealers and private clients.

Kompania: Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT)
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Benjamin Sammut
Industria: Tjetėr
Adresa: 4, Ix-Xatt Ta'Xbiex, Ta'Biex (Malta, MT)
Qyteti: << Informatė e fshehur>>
Kodi Postar: << Informatė e fshehur>>
Shteti: << Informatė e fshehur>>
Tel: 00356 2099 5450
Fax:
E-mail: info@boatmaintenance.com.mt  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.boatmaintenancemalta.com/
Regjistruar me: 10/07/2019
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
10/07/2019 Steel Fixer Tjetėr Malta, MT - Itali
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.