KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
British American Tobacco

British American Tobacco is aiming to present Kosovo adult smokers with choices from our world class portfolio brands.

Kompania: British American Tobacco
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: British American Tobacco Lapnaselo p.n. Prishtina, Kosova
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +38349685685
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.bat.com
Regjistruar me: 13/04/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 24
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
21/04/2021 SPECIALIST MARKETINGU Marketing Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.