KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
BUNA TRAVEL

1 vend i lire pune


Agjension


Kriteret e punes :


1. Shkollim Universitar

2.Perparsi agjentet me amadeus

3.Njohja e gjuhes angleze ne te folur dhe te shkruar

4.Aviobileta dhe Aranzhmane

5.NJohuri te larta kompjuterike

6.Pervoje pune ne kete profesion


Orari Punes : Qdo dite pune nga ora 08:00 deri ne oren 17:00 si dhe te shtunen nga ora 09:00 deri ne oren 16:00

Kompania: BUNA TRAVEL
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: BUNA
Industria: Administrative/Zyre
Adresa: Tring Smajli
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 049666296
Fax: 038712900
E-mail: info@buna-travel.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.buna-travel.com
Regjistruar me: 16/03/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
24/05/2018 PUNTORE Administrative/Zyre Kosovė
15/03/2018 AGJENTE Administrative/Zyre Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.