KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Coincasa

Coincasa ėshtė brend Italian i cili i dedikohet botes se mbathjjeve, orendive shtepijake dhe aksesorėve.

Kompania: Coincasa
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: Albi mall / Veternik / 10000 Prishtinė.
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: ilire.perjuci@vesta-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.coincasa.it
Regjistruar me: 05/09/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
05/09/2017 Asistent/i e shitjes Shitje/Menagjer i shitjes Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.