KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
CORNU BOULANGERIE SRL

Jemi nje kompani zvicerane me nje tradite de gjate ne industrine ushqimore. Ofrojme disa vende pune ne njesine me te fundit qe kemi ngritur ne Rumani.

Kompania: CORNU BOULANGERIE SRL
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Arnildo Kola
Industria: Industri/Prodhimtari
Adresa: N°433, Commune MANASTIUR ,Departement Timis, Roumanie
Qyteti: MANASTIUR
Kodi Postar:
Shteti: Rumani
Tel: +33 (0) 3 81 57 29 83
Fax:
E-mail: production-f@cornu.ch  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.cornu.ch
Regjistruar me: 15/04/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
15/04/2021 Operator prodhimtarie industri ushqimore Industri/Prodhimtari Rumani
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.