KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
CY.TALK

Swiss company offering software solution for mobile operators and companies worldwide.
Every day we operate in more than 130 countries.

Kompania: CY.TALK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Carouge
Kodi Postar: 1227
Shteti: Zvicƫr
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.cytalk.com
Regjistruar me: 22/04/2022
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
28/04/2022 Customer support specialist Shƫrbime tƫ klientƫve Pristina - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.