KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
D.P.T. NJOMEZA-

Biznes Tregtarė

Kompania: D.P.T. NJOMEZA
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: egzonshala.asb@gmail.com
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +38344556553
Fax:
E-mail: egzonshala.asb@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 11/05/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
10/05/2018 Shitės/e Shitje/Menagjer i shitjes Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.