KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
DEVELOP LLC

DEVELOP ėshtė kompani e shėrbimeve dhe pėrkthimeve.

DEVELOP ėshtė e pėrkushtuar drejtė klientit.

DEVELOP ofron shėrbime cilėsore tė standarteve ndėrkombėtare.

DEVELOP ofron shėrbime pėr biznese, organizata dhe institutione tė ndryshme.

Kompania: DEVELOP LLC
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Kėshillim
Adresa: Prishtinė/ Kosovė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: developkos@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.developks.com
Regjistruar me: 16/09/2016
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
20/03/2018 Perkthyes/e Administrative/Zyre Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.