KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
DF Trailers-

Kompania: DF Trailers
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Transport
Adresa: Ura e Peshkatarit, Mullet
Qyteti: Tirana
Kodi Postar: 1001
Shteti: Shqipėri
Tel: +35592632677
Fax:
E-mail: dftrailers.albania@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 18/12/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
22/12/2017 Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D Arkitekturė/Dizajn Tirane - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.