KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Dhemetra Shpk-

Kompania Dhemetra shpk ofron mundėsi pėr punė praktike me pagesė pėr pesėmbėdhjetė praktikantė. Aplikuesit duhet tė jenė nga komuna e Gjilanit.

Puna praktike ofrohet nė kuadėr tė bashkėpunimit tė Programit ‘’Trajnim nė Punė’’

Kompania: Dhemetra Shpk
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Arbresha Zuka
Industria: Industri/Prodhimtari
Adresa: Gjilan, fshati Kravarice.
Qyteti: Gjlan
Kodi Postar: 60000
Shteti: Kosovė
Tel: 044735820
Fax:
E-mail: arbresha.zuka@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 01/10/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 3

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
01/10/2018 Pune praktike me pagese Industri/Prodhimtari Gjilan - Kosovė
01/10/2018 Pune praktike me pagese Industri/Prodhimtari Gjilan - Kosovė
01/10/2018 Pune praktike me pagese Industri/Prodhimtari Gjilan - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.