KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Eco Line SHPK-

Prodhim

Kompania: Eco Line SHPK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shitje/Menagjer i shitjes
Adresa: Prishtine, Rr.Perandori Dioklecian, te qafa
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 049 808 806
Fax:
E-mail: ecoline.ks@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 13/07/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.