KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
evroTarget-

Ofrojmė punė ne sektorin e shėrbimeve ndaj klientit.

Kompania: evroTarget
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Hamdi Malushaj
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Rr.Isa Kastrati, nr. 104
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: 044 20 30 48
Fax:
E-mail: hr@evrotarget.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 04/06/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 19
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.