KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
exclusive LIGHT-

Prezantimi i prdukteve dhe sherbimeve tona, ne menyr profesionale.

Kompania: exclusive LIGHT
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Xhemajl Avdiu
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Fushe Kosove, rruga kryesore Nene Tereza, perball Bau Marketit
Qyteti: Fushe Kosove
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: fk.exclusivelight@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 12/05/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
13/05/2018 Shitese Shėrbime tė klientėve Fushe Kosove - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.