KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
exclusive Massage&SPA-

Ofrojme vende te lira pune per disa masazhere dhe 2 recepsioniste. Ofrojme kushte te mira pune, mundesi te ngritjes ne pozite(menagjim), kontrate pune, siguri ne pune si dhe page te kenaqshme. Te interesuarat te lajmerohen ne nr e tel +38345 529 514

Kompania: exclusive Massage&SPA
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: leke dugagjini pa nr.
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +38345529514
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/06/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.