KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Fresh Design

Kompania: Fresh Design
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: +38345244942
Industria: Marketing
Adresa: Nijazi Alishani 106 -Prizren
Qyteti: Prizren
Kodi Postar: 20000
Shteti: Kosovė
Tel: +38345244942
Fax:
E-mail: freshdesignpz@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.freshdesign-ks.com
Regjistruar me: 24/10/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.