KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Frutex L.L.C.

Njoftim
Kompania Frutex Sh.p.k. shpall konkurs per 1 menagjer tė shitjes.
Kriteret e punės janė sė paku 4 vite pune si menagjer i shitjes.
Njohje e gjuhes angleze si dhe aftėsi tė udhėheqjes nė punė.
Duhet tė jetė nga qyteti i Prizrenit apo Suharekes.
Nuk duhet te jetė mbi moshen 30 vjeēare.
Tė gjithė tė interesuarit mund t`i dergojn CV-tė e tyre nė kėtė email adresė: info@goldeneagle-ks.com

Kompania: Frutex L.L.C.
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Fisnik Kryeziu
Industria: Menaxhment
Adresa: Therandƫ
Qyteti: Therandƫ
Kodi Postar: 23000
Shteti: Kosovƫ
Tel: 044 119 925
Fax:
E-mail: info@goldeneagle-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.goldeneagle-ks.com
Regjistruar me: 26/03/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.