KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Futura Dent Kosovo-

Depo Dentare

Kompania: Futura Dent Kosovo
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Merita Mucaj
Industria: Tjetėr
Adresa: Adresa: Rruga Perandori dioklecian nr 7, perballe Minimax, Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 1000
Shteti: Kosovė
Tel: +38649340949
Fax:
E-mail: futuradentkosovo@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 25/04/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
16/08/2017 Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare Tjetėr Prishtine - Kosovė
16/08/2017 Ekonomiste per Depo Dentare Kontabilitet Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.