KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Gearsup Solutions-

Kompania: Gearsup Solutions
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Albion Idrizi
Industria: Edukim/Trajnim
Adresa: Bregu i Diellit, Hyzri Talla 18
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: hr@gears-up.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 08/02/2019
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
08/02/2019 10 Junior Travel Agents Shėrbime tė klientėve Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.