KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
General Call-

Work as a call agent from home .
Send your CV at : info.generalcall@gmail.com
The CV must contain an actual picture of you
if the CV doesn't contain the picture it will not be viewed !

Kompania: General Call
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Granit Maliqi
Industria: Tjetėr
Adresa: Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +37745643025
Fax:
E-mail: info.generalcall@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 19/07/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
18/07/2017 Work from home Tjetėr Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.