KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Ginger Bar

Kerkohet kamariere (femer) me dhe pa pervoje pune.
Te jete e interesuar dhe e gatshme per pune dhe te respektoje hierarkin dhe rregullat e lokalit.
Te jete e vemendshme ndaj myshterive dhe te respektoje orarin e punes (8 ore).
Te interesuarat mund te kontaktojn ne numerin +377 45 665 983

Kompania: Ginger Bar
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: +355 665 983
Industria: Tjetėr
Adresa: Qendra Albi Mall,Veternik
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: +355 665 983
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: milotkrz@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ginger-ks.com/
Regjistruar me: 23/05/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
07/07/2017 Kamariere (f) Tjetėr Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.