KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Green Education

Green Education Albania (GEA) ėshtė njė shoqėri e themeluar nė vitin 2014 qė ushtron veprimtarinė e saj nė fushėn e edukimit, duke patur si mision pėrtėritjen dhe pėrēimin e vlerave mė tė mira nė shoqėri.

Kompania: Green Education
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Edukim/Trajnim
Adresa: Rr. Barrikadave, Banesa nr. 55. Vila Ali Mehmeti Tiranė Shqipėri
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar: 1057
Shteti: Shqipėri
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: hr@gea.edu.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.gea.edu.al
Regjistruar me: 19/07/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
20/07/2018 Kuzhiniere Tjetėr Tirane - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.