KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Greener Oil & Gas Limited-

Greener Oil & Gas UK uses innovation and technology to deliver energy to a growing world. We explore, produce and sell crude oil, natural gas and petroleum products. We operate facilities and market for oil and natural gas on six continents.Oil, Gas, Petroleum Refining, Chemicals.

Kompania: Greener Oil & Gas Limited
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Marcus Fabian
Industria: Inxhiniering
Adresa: 4 School Lane, Truro Leicester, WR25 8CM United Kingdom
Qyteti: Truro
Kodi Postar: WR25
Shteti: Britani e Madhe
Tel: +442147912135
Fax:
E-mail: careers@greeneroilandgas.co.uk  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 15/06/2022
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.