KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Head Hunter Albania-

Hapesira te reja punesimi si ;
Agjent Telefonik ne gjuhet ;
- GJERMANISHT,
- ITALISHT,
- SPANJISHT ,
Ju ofrojme;
-Page baze duke filluar nga 500-550€
-Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg,
-Kontrate te rregullt pune,
- Orar full-time,
- Rritje profesionale,
- Fundjave te lirė,
Dergoni cv tuaj ne ; [Email hidden]
Kontakt/what'app ; +355 69 44 75 691

Kompania: Head Hunter Albania
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Eneda
Industria: Marketing
Adresa: Rr. Kristo Luarasi, prane liqenit artficial,tirane
Qyteti: Tirane
Kodi Postar: 1001
Shteti: Shqipėri
Tel: +355694475691
Fax:
E-mail: eneda.recruit@hresource.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 15/01/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
18/01/2021 Fitoni nje super mundesi punesimi !! Telekomunikacion Tirane - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.