KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Hope For Humanity-

Organizata Jo Qeveritare Hope For Humanity me seli ne Prishtine shpall konkurs per poziten:
Promotere me Orar te Plote nga ora 10:00 deri 18:00 apo me orar te shkurte prej 17:00 deri 22:00
Paga eshte: 400-500 Euro (mvaret prej performances)

Kompania: Hope For Humanity
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Burbuqe
Industria: Marketing
Adresa: Shesh Zahir Pajaziti
Qyteti: prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 049686536
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: hopeforhumanity.ks@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 17/03/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
18/03/2018 Promotere me Orare te Plote Marketing Kosovė
18/03/2018 Promotere me Orare te Plote Marketing Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.