KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Hotel ARBERI

Kompania: Hotel ARBERI
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: Rr. 'Bajram Gashi'
Qyteti: Lipjan
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: +37744477776
Fax:
E-mail: arberjashari1237@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.hotelarberi.com
Regjistruar me: 23/11/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
22/11/2017 kamarierė Tjetėr Lipjan - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.