KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Hotel Restaurant Sonoma-

Hotel Restaurant SONOMA i cili do te hapet se shpejti hap konkurs pune per keto pozita:Kuzhinjer (4)
Ndihmes/e kuzhinjer (4)
Kamarier (8)
Shankist (4)
Recepcionist/e (2)Per poziten RESCEPCIONIST/E dhe KAMARIER e domosdoshme njohja e gjuhes angleze!

Per te gjitha pozitat e preferueshme 3 vite provoj pune!Dergoni CV-te tuaja duke ja bashkangjitur nje foto ne e-mail : sonomahotel-ks@hotmail.com
Subject: Pozita per te cilen aplikoni

Infto (viber sms): +38344840874

Kompania: Hotel Restaurant Sonoma
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Fushė Kosovė
Qyteti: Fushė Kosovė
Kodi Postar: 12000
Shteti: Kosovė
Tel: +38344840874
Fax:
E-mail: sonomahotel-ks@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 04/06/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.