KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Human Resources Albania -

Nje nga kompanite me te medha te telekomunikacionit ne Shqiperi .

Nje mundesi per te krijuar nje te ardhme me te ardhura te larta .

Kompania: Human Resources Albania
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Klinton Recruit
Industria: Telekomunikacion
Adresa: Kopeshti Botanik
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar: 1001
Shteti: Shqipėri
Tel: 0694476198
Fax:
E-mail: klinton.recruit@hresource.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 25/06/2020
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 3

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
28/08/2020 Agjent Telekomunikacioni Telekomunikacion Tirane - Shqipėri
29/06/2020 Agjent Telekomunikacioni Telekomunikacion Tirane - Shqipėri
25/06/2020 DONI TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE ? Telekomunikacion Tirane - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.