KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Informatat e pundhnsit
IMB Kosovë

IMB-ja ( Instituti i Modelimeve ne Biznes ) zhvillon nj varg programesh per administrim dhe menaxhimin financiar, sipas krkesave t tregut, standardeve t kontabilitetit e t teknologjive t fundit t programimit.

IMB-ja sht kompania Software House n fushn e programeve kompjuterike dhe n gamn e produkteve prfshihen softuere pr kontabilitetin, administrimin financiar, menaxhimin, burimet njerzore, projekte t veanta etj.

Programet orientohen ndaj bizneseve t vogla, t mesme e t mdha; sipas llojeve t aktiviteteve: tregti, prodhim, ndrtim, shrbim, Institucioneve publike dhe Qeveritare, buxhetor, billing etj. Shrbimet q ne ofrojm gjithashtu jan zgjeruar e pasuruar nga viti n vit.

Me Institutin e Modelimeve n Biznes si partnerin tuaj, ju u bashkoheni mbi 6.000 ndrmarrjeve n vend dhe m gjer, t cilat mbshteten n programet Alpha.

Kompania: IMB Kosovë
Lloji i Kompanis: Pundhns
Personi kontaktues: Qemajl Surdulli
Adresa: Prishtinë
Qyteti: Prishtinë
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovë
Tel: 044177110
Fax:
E-mail: q.surdulli@imbks.com  [ Drgo mesazh privat] 
Web: http://www.imbks.com
Regjistruar me: 01/05/2006
Gjithsejt pun t shpallura: 12
Pr momentin t hapura: 0

Vendee e hapura t puns nga kjo kompani:

Asnj pun nuk sht gjetur nga ky pundhns.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.