KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
IMB Kosovė

IMB-ja ( Instituti i Modelimeve ne Biznes ) zhvillon njė varg programesh per administrimė dhe menaxhimin financiarė, sipas kėrkesave tė tregut, standardeve tė kontabilitetit e tė teknologjive tė fundit tė programimit.

IMB-ja ėshtė kompania “Software House” nė fushėn e programeve kompjuterike dhe nė gamėn e produkteve pėrfshihen softuere pėr kontabilitetin, administrimin financiar, menaxhimin, burimet njerėzore, projekte tė veēanta etj.

Programet orientohen ndaj bizneseve tė vogla, tė mesme e tė mėdha; sipas llojeve tė aktiviteteve: tregti, prodhim, ndėrtim, shėrbim, Institucioneve publike dhe Qeveritare, buxhetor, billing etj. Shėrbimet qė ne ofrojmė gjithashtu janė zgjeruar e pasuruar nga viti nė vit.

Me Institutin e Modelimeve nė Biznes si partnerin tuaj, ju u bashkoheni mbi 6.000 ndėrmarrjeve nė vend dhe mė gjerė, tė cilat mbėshteten nė programet Alpha.

Kompania: IMB Kosovė
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Qemajl Surdulli
Adresa: Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 044177110
Fax:
E-mail: q.surdulli@imbks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.imbks.com
Regjistruar me: 01/05/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 12
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.