KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Int_Mark-

Kompania: Int_Mark
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Internet Shėrbime
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: << Informatė e fshehur>>
Kodi Postar: << Informatė e fshehur>>
Shteti: << Informatė e fshehur>>
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: int_mark1996@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 17/03/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.