KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Intermedia Connect -

Ofrojmė punė pėr 50 agenta/e , tė cilėt kanė njohuri nė gjuhėn GJERMANE.
Gjithashtu ofrojmė 2 pozita pėr TEAMLEITER/INN.
Paga FIKSE 500€ dhe Provizione, PAGESAT JAVORE.

Lokacioni : Uplianė (afėr kolegjit Universum)

Kontakt e-mail :
Bewerber@intermedia-connect.com

Numrat kontaktues :
045-284-428
049-777-688
049-777-689

Kompania: Intermedia Connect
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Intermedia Connect
Industria: Marketing
Adresa: Lokacioni : Ulpianė (afėr kolegjit Universum)
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 045284428
Fax:
E-mail: bewerber@intermedia-connect.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 06/12/2015
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
07/01/2016 Agenta Marketing Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.