KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Jo Kompani-

Kerkohet nje kujdestar Privat (Mashkull) per nje burr te moshuar me vendbanim ne Prishtine ne Matiqan , per perkujdesje personale dhe higjienike te tije.

Detyrat kryesore jane si ne vijim :

1.Ndrrimi i pampersit 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbramje ( pra nuk esht e nevojshme qendrimi gjat gjith dites ) vetem 1 or e gjysem ne mengjes dhe 1 or e gjysem ne mbramje
2.Larjen e plakut ne banjo. ( sipas nevojes )
3.Larjen e rrobave. ( sipas nevojes )
4.Pastrimin e shtepis ( sipas nevojes )
Si dhe pergjegjesit te tjerat sipas nevojes .

Per me shum informacione ne lidhje me rrogen dhe pyetje tjera kontaktoni ne numrat mobil
+377 45 958 559 mobil/viber
+383 45 442 449 mobil/viber/whatsap

Kompania: Jo Kompani
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shėrbime Shėndetsore
Adresa: Prishtin , Matiqan
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 045 958 559 045 442 449
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 20/09/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.