KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
~KIWER

Konsulence ne lemin e ujit dhe mjedisit

Kompania: ~KIWER
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Kėshillim
Adresa: Ndue Perlleshi Nura Group H4/3, 10000 Prishtina, Kosovo
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 044159456
Fax:
E-mail: info@kiwer.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kiwer.org
Regjistruar me: 30/01/2019
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
29/01/2019 The Law Practitioner Kėshillim Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.