KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Lajm

Kompania: Lajm
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: Ulpianė D-9/I Nr.7 Prishtinė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +38344215791
Fax:
E-mail: meta_2002@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.lajm.net
Regjistruar me: 15/04/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.