KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Lion

Pse te zgjedhim Agjensoni Lion
- Sepse jemi tė pasionuar pėr Punė
- Sepse jemi energjik dhe te shpejt
- Sepse me neve kurseni kohenė dhe parat tuaj
- Sepse shėrbimi jone ndaj klientave eshte falas

Kompania: Lion
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Luan
Industria: Administrative/Zyre
Adresa: Kosovo /Prishtina
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 1000
Shteti: Kosovė
Tel: 044394610
Fax: 044394610
E-mail: luann.berisha@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://luann.berisha@gmail.com
Regjistruar me: 21/01/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
21/01/2021 Kėrkoj Puntore (F ) per zyre Prishtin Marketing Prishtina - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.