KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
MDA

We work with multiple companies in Kosova and Albania. We constantly are looking for talended and experienced jobseekers.

Kompania: MDA
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Merita Heta
Industria: Menaxhment
Adresa: Perandori Justinian # 12, Kati I Pejton
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: mheta@seemda.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.seemda.com
Regjistruar me: 03/06/2010
Gjithsejt punė tė shpallura: 29
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.